Na šiandiena vėl einu su žaidėjo underiu,šį kart imu Juodkalnijos centro under 11tšk,pagrindiniai argumentai būtų tokie:
1.Juodkalnija turi NBA aukšto lygio centrą Vucevic,kuris ir pradės startiniame penketuke ir žais manau tikrai labai daug laiko,o Dubljevic tiesiog jam leis 5minutėm duoti atsikvėpti,į 4 poziciją gal būtų ir rizikinga jį statyti,nes žaistų prieš tokius žaidėjus kaip Willy Hernangomez,kuris yra tikrai labai greitas ir vikrus žaidėjas,tad būtų per lėtas žaidėjas taip padarydamas daugiau žalos komandai.
2.Tai kaip ir šiek tiek minėjau Ispanijos priekinė linija yra pagrindinis kozeris į pergales,Dubljevic gal ir naudingai sužais prieš Ispanus,bet nemanau,kad pelnys daugiau nei 11 taškų,per Gasolius bei Hernangomezus,nes tai tikrai aukštesnio lygio žaidėjai.
Su tokiais gan paprastais argumentais aš einu su šiuo statymu.
- Balsų: 2
Komentarai (0)