Na man čia nelogiškai sudelioti kofai. Jeigu anksčiau latviai garsėjo tik kaip snaiperių komanda, tai šiemet šita situacija gali kardinaliai pasikeisti. Tie minėti snaiperiai niekur nedingo, bet dar prisidėjo ir latvių žvagiždė Porzingis, kurio dėka latvių puolimas bus grindžiamas ne tik ties perimetru, o ir pati Porzingio pavardė privers varžovus kartais palikti mažiau girdėtus latvius laisvesnius.
Serbai šiemet toli gražu nuo stipriausios savo sudeties ir manau apskritai ši rinktinė yra pervertinama.
Taip serbai kovingi ir aršūs ir gali čia išvesti latvius iš kantrybės, bet manau kofai nelogiški ir reikia bandyti tiek forą, tiek kaimynų pergalę.
- Balsų: 18
Komentarai (0)