US Open turnyras. Susitinka britas Edmund su olandu Haase. Nežinau kodėl britas laikomas šiokiu tokiu underdogu, bet aš čia jį bandysiu prigriebti. Edmund labai daug žaidė ant hardo jau nuo Atlantos turnyro tai šiek tiek daugiau nei mėnuo. Atlantoje pasiekė pusfinalį, Washingtone krito antrame etape nuo Dimitrov po ilgos kovos, tada Kanadoje krito nuo Ferrer, kuris pradėjo rodyti gerą formą ir Cincinnati turnyre kiek netikėtai krito prieš Sousa ir paskutiniame turnyre Winston-Salem nuėjo iki pusfinalio kur rodė labai gerą formą. Haase savo ruožtu Kanadoje nuėjo iki pusfinalio kiek netikėtai sakyčiau ir ten pralaimėjo Federer ir tada Cincinnati iškart kritonuo Mannarino. Taigi jau beveik 2 savaites Haase nežaidė jokiame turnyre, kai tuo tarpu Edmund vos prieš 2d žaidė pusfinalyje. Tiesiog man britas patikimesnis and Hardo atrodo, jei būtų Clay imčiau priešingai, o dabar yra kaip yra.
- Balsų: 10
Komentarai (3)