Anglijos Premier lyga. 3 raundas. Susitinka Newcastle ir West Ham. Bandysiu eiti su svečiais. Turi West hamas pagaliau prasimušti. Pirmą matchą pralaimėjo Manchester United kuri dabar labai geroje formoje, o antrą matchą pralaimėjo Southamptonui tik paskutinėmis minutėmis ir ten net gavę raudoną kortelę ir atsilikinėdami 2:0 sugebėjo įmušti 2 atgal būdami mažumoj. Ten verti buvo West ham bent lygiųjų bet turim ką turim. Newcastlas namie pralaimėjo Tottei ir išvykoje Huddersfieldui, o ir taurėj namie sugebėjo nusileisti Nottingham. Forma nekokia komandos tikrai, o West Hamas visgi yra neblogas vidutiniokas dabar palankios sąlygos laimėti pagaliau tad reikia pabandyti.
- Balsų: 2
Komentarai (0)