Na man asmeniskai West Ham ekipa atrodo si sezona labai galingai, tiesa pasakius ant lapo, kol kas aiskteleje nieko gero nerodo, nors rungtynese su Southamptonu atrode gana gerai ir vos nesuzaide lygiom atsilikdami 2:0 su raudona kortele, taigi siandien manau verta eiti su tokiu kofu uz jos, to labiau kai varzovas yra vidutinio lygio ir forma ju nepati geriausia.
- Balsų: 0
Komentarai (0)