Ilgai galvojau, bet vis tik reik imt. rusams jau 9os draugiskos varzybos, pergaliu balansas toks koks ir turi buti. menesio pradzioj sitos rinktines jau susitiko, veiksmas buvo rusijoj, suomiai pralose abi turnyrno varzybas, tada rusu fora buvo 11.5 ir jie isnese suomius ketvirtam kelini. Nematau realiai statsu bet berods tada nebuvo murphio, o siandien prisijungti turetu ir koponenas. Suomiai jaucia pergaliu alki, nes turejo tik viena, o ir varzovas cia gan rimtas, zaidziama namie. Suomiai po sumindymo cekams, sunku butu suzaist du nekokybiskus matchus is eiles. Rusai po 3 L, bet ir tai jie zaidzia kiek per gerai, del to sita faktoriu skipinam. masofke turetu eit su rusais cia, bet kofai turbut liks stovet vietoj.
- Balsų: 10
Komentarai (0)