Winston Salem ATP250. Pirmasis roundas ir gaudome prieš Us Open fuxus.
Susitinka šiame mače Rublev Andrey ir Steve Darcis
Priežąstis pasirinkimo :
1) Abu žaidėjai nėra harderiai, tad čia nebus kažkokio pranašumo pas Rublev, pagal kofą jis favoritas, tačiau matau, jog Darcis veltui nuvertinimas, jo rezultatai geresni ant hard šiemėt.
2) Rublev neturi tokio gero pasiruošimo ant hardo, tačiau fizinė forma po clay titulo turėtu būti išsaugota nebloga, visgi jo tikslai čia nebus labai dideli, ne už kalnų US open'as , tai jam stenktis nori čia gali būti mažiau. Tuo tarpu Darcis žino savo sugebėjimus ir tikrai norės nemokamų taškų, o čia jaunuolis, kuris tikrai įveikiamas.
3) Darcis žaidimo stilius mano nuomone yra nepatogus Rublev, kuris dažnai kapoja per jėgą, kas ir taip jam trukdo, nes pridaro errorų, o dabar dar greitasis ir suktasis Steve, kuris žaidžia labai greitai ir painiai. Erorų be gero apšilimo ant hardo laukia daug.
4) Žaidėjai skirtingi labai daug atvžilgių, kas dažnai prišaukia overį, tad manau Steve paims setą ir fora tikrai laikysis.
Abu žaidėjai šiuo momentu lygus, tai gali tikrai imti ir Steve, tad + yra labai gerai
- Balsų: 11
Komentarai (4)