Nuojauta sako, kad sianien latviai tokie geri kokie buvo vakar tikrai nebus. Nemanau, kad zais daug pagrindiniai zaidejai, kazkiek bandis kazka eksperimentuot ar kazka pasitikint kas dar neveikia. Vakar latviai pataike daug ir labai neblogai, zaidimas ganetinai sekesi ir pastangu buvo is ju puses daug kaip oficialiose varzybose. Issikrove ir parode ka gali, siandien manau gali but nuvertine siek tiek varzova ir pries rumunus nesiplesys o tiesiog suzais ramias varzybas. Rumunai zais sau iprastu ritmu ir jeigu tik kiek latviai atsipalaiduos, kam pelnyti tasku tikrai yra. Pralaimejimas rumunu cia neisvengiamas, tiesiog bandau izvelgt, kad latviai nurasis varzovus kas rumunams leis primest daugiau tasku ir latviai nelaimes daugiau nei 25 taskais, sekmes.
- Balsų: 7
Komentarai (2)