Azijos cupo ketvirtfinaliai. Susitinka Australija ir Kinija. Na man čia tik overis šviečiasi. Kinai nežiba ginyboje tikrai: Filipinai sumetė 96 taškus, Sirija net 79 taškus. Tačiau ir patys meta nemažai taškų. Pataikymas neblogas visai sakyčiau: dvitaškiai 54.8%, na o tritaškiai 32.1%. Australai man aplamai viena stipriausių, jei ne pati stiriausia šio turnyro komanda. Net ne su savo pagrindiniais žaidėjais čia atvaževę verčia visus be gailesčio. Japonam įmesti 84 taškai, Hon Kongui 99 ir Taipėjui 90. Šiandien irgi manau australai užsiaus surinks savo 90+ taškų, nes ginyba Kinų kaip sakiau nelabai kokia, nespėja jie pagal greitesnius mažiukus. Tikėkimės, kad ir patys kinai nepasišiukšlins ir sumes savo 70+ taškų. Čia, kad ir kaip bežiūrėčiau, underio nematau.
- Balsų: 3
Komentarai (0)