Labas vakaras Itf moteru teniso turnyras kanadoje qual paskutinis etapas ir cia susitinka 2 japones Hozumi ir Kato ir cia einu su Kato.Visu pirma,manau nelogiskai sustatyti kofai cia grynai 50-50 macas ka rodo ir tas pats zaideju reitingas ir tarpusavio susitikimai 3-3 dar 1 pliusas kad qual Hozumi cia reitinguojama 2 kas dar labai realu ,kad Hozumi gali patekti kaip LL,nes Kulichkova manau sugebes iveikti Bonaventure ir bus Hazumi 1 pagal reitinga,taigi kai zaideju meistriskumas lygus ir dar tokios aplinkybes butina eiti su tokiu kofu,taigi Kato win,sekmes kas imsit.
- Balsų: 1
Komentarai (0)