Mano akimis labai geras kof ir losejai vistiek stato priesingai, nezinau kodel. Argentinietis praejo du turus, kad jau jam yra labai gerai. Siemet kazkaip netiketai buvo issobes pora turnyru ant hard, bet nuo kovo sitas pirmas, visgi zaidejas yra clayninkas, priesingai nei amerikieciai kurie uzauga ant hardo. Neturi svarcmanas nei servo nu cia viskas aisku, yra nervuotas, bet kita puse: ismete opelka kuris yra visiskas medis lyginant su donaldsonu, sitas gali pajudet, veliau ismete thiema kas nera tokia didele staigmena kaip attodo, visi zino kad thiemas antroj sezono pusej zaidzia daug prasciau, zino ta ir pats, ka ne kart interviu kalbejo. Amerikonas siemet suzibejo Miami, dbr pries si tunyra washingtone praejo du turus ir sutiko puikios formos socka. Pouillie ir Paire tikrai buvo rimti varzovai abu iveikti sausai, patinka kad sitas amerikietis dar ir judantis korte.
- Balsų: 14
Feed THE BEAST 😄 konkreciai uzsileido ant galvos Donaldson 2seta
Teniso dievo žodis
Apie šį nieko daug pasakyt negaliu (va ant žolės nesenai kalėsi kaip lygus su lygiu), bet rašymo forma man labai nepatiko tai patariu, ačiū už dėmesį 😁