Danijos žemesnis divizionas. Abi komandos lyga pradėjo skirtingai, "Fredericia" išvykoje nusileido iš aukštesnio diviziono iškritusiam "Elfsborg" rezultatu 1-2, nors rungtynėse atrodė tikrai geriau nei varžovai. "Vendyssel" dar pernai žaidė stipriausioje lygoje ir pirmame ture namie rezultatu 2-0, nugalėjo "F. Amager". Tačiau šiandien einu su namais, atėjęs treneris padarė daug naujovių, komandą paliko veteranai ir silpnesni žaidėjai, pakviesti nauji geri žaidėjai iš konkurentų komandų. "Vendyssel" automatiškai iškritus, prarado kelis savo lyderius, tačiau vietoj jų nieko naujo neįsigijo ir naiviai tikisi pakartoti rezultatą be jų. "Fredericia" stipri namų komanda, šiais metais tik kartą pralaimėję savo arenoje, per pask. 10 rungtynių savo aikštėje iškovotos 7 pergalės, tad ir šiandien laukiu 3 taškų į namų kraitį.
- Balsų: 0
Komentarai (0)