Apie komandas manau pakankamai prirasyta. sugalvojau imti varianta kad washingtonas laimes pirma kelini. manau sveciams nebus nuolaidziaujama ir vyks intensyvus zaidimas jau nuo pirmuju minuciu.
- Balsų: 0
Apie komandas manau pakankamai prirasyta. sugalvojau imti varianta kad washingtonas laimes pirma kelini. manau sveciams nebus nuolaidziaujama ir vyks intensyvus zaidimas jau nuo pirmuju minuciu.
Komentarai (1)