Mano nuomone apie šias varžybas:Manau Austrai čia problemų neturės su Albanais,nėra nei vieno girdėto žaidėjo,kuris žaistų stipriame lygyje,kaip sakyčiau tai surinkta mėgėju rinktine,kad tik sudalyvautų čia ir daugiau nieko,Austrai turi labai stiprią rotaciją,Poeltl,Schreiner,Douvier ir dar keli žaidėjai,manau šiandiena Austrams bus čia treniruotė prieš kitas stipresnes rinktines,žinant Kemzūrą nemanau,kad leis atsipalaiduoti Austrijos rinktinei nors ir pranašumas bus +20 jų naudai.
- Balsų: 1
Komentarai (0)