Cia koficientai mano manymu tikrai per dideli uz svecius, Astra neteko nemazai svarbiu zaideju ir pakolkas nepanasu jog sugebes kautis keliais frontais, o netekus svarbiu zaideju ju vieta uzima nemazai jaunimo kas kartais gali ir pakist koja, taciau sveciai pakolkas atrodo isties neblogai praeitame etape namuose tiesiog dominavo pries Differdange kluba, sveciuose taip pat nesedejo uzsidare ir muse ivarti, tad cia tikiuos ir siandien kazko panasaus jog bent viena ivarti pavyks imusti i Astros vartus, kurie ir draugisku rungtyniu metu visada prasileidavo bent 2 ivarcius aisku draugiskos lieka draugiskomis. Sekmes.
- Balsų: 8
Komentarai (0)