Daug kur kofai tesiekia 2.4, Topas vis dar laiko štai tiek. Elementariai, Istominas yra ne ką mažiau grėsmingas žolininkas už Jangą, tik čia suveikia tai, jog daugelį baugina gan prastas Istomino užlipimas ant žolės. Bet vėlgi, krūva BP neišnaudota prieš Darcį, prieš Mertererį iš 7 išnaudotas apskritas 0. Pora kamuoliukų į kitą pusę ir ant popieriaus Istominas dabar atrodytų gerokai solidžiau. Neneigiu, Istominas neatrodo savo formos pike, tačiau spalvų sutirštinti čia nereikia - tragiškai jis tikrai nežaidė, dėl ko jis čia kabintis į amerikietį tikrai gali. O ir šiaip, panašu, jog Istominui per Grand Slamus įsijungia antras kvėpavimas - galim prisiminti tiek šiųmetį AO, kuriame buvo versti kalnai, nors forma tikrai neatrodė gera; tiek ir praeitį metų Wimblį, iki kurio pralaimėjęs Dzumhurui su Stepaneku vaikinas pagrinde ėjo iki 3 rato, apdėjęs Andersoną su Almagru.
- Balsų: 10
Komentarai (0)