Vokietijos eksperimentinė rinktinė tiesiog nesugeba gerai gintis. Australai darė ką norėjo prie jų vartų ir tik vokiečių labai gero puolimo dėka jie baigė tas rungtynes pergale. Gynyba labai bloga, bet puolimas puikus ir jauni žaidėjai yra išalkę įvarčių bei vietos rinktinėje ir ateityje. Čilės gynyba gera, bet ne tokia gera, kad visai sustabdytų tokius puikius kūrėjus, kaip Draxler, Wagner, Rudy, Can, Stindl ar Werner. Kamerūniečiai, kurių puolimas yra tikrai prastas, turėjo neblogų progų prie čiliečių vartų, bet skurdi realizacija neleido jų paversti įvarčiais. Čilėje irgi perdaug labai telentingų žaidėjų, kad nerastų būdų pasižymėti prieš silpnoką vokiečių gynybą. Alexis, Vidal ir Vargas sukuria labai daug progų, tiesa daug jų ir išsvaisto. Jeigu Vokietija būtų pagrindinės sudėties, tai laimėtų varžybas turbūt 1:0 arba 2:0, kaip jie ir mėgsta, bet prieš šią vokiečių sudėtį landūs ir judrūs Čilės kūrėjai ras kaip pasižymėti ir galutinis rungtynių rezultatas turėtų būti didelis.
- Balsų: 5
Komentarai (1)