Vienas idomiausiu viso turnyro susitikimu. Vokietija su Cile ir imu Ciles 1.5. Vienu zodziu man cia Cile tikrai favoritai nes vokieciai netokie siame turnyre. Vokietija atsiveze jaunima ir teko stebet pirmam mace kad jaunimelis yra daug labiau nubaudziamas ir Cile su savo talentinga ir patyrusia rinktine tai padaryt turetu kelis kart. Vokieciai pirmam mace iveike australus 3-2 ir teko stebet kad ju ginyba nera solidi nes jei australai 2 ikalt gali jiem tai bet kas cia juos nubaust gali. Cile atidaryme iveike Kameruna 2-0, turejo vargt del pergales nors nesuprantu kaip jie ten pirmam kelini neprimuse 3-4 ivarciu net ir kai Alexis sedejo , Alexis tik isejo i aikste nuo suolo 60 min paskui o kai isejo jis ir sutvarke visus o reikalus. Nesitikiu kad Alexis prades nuo suolo sikarta nes atrodo kad traumele netrukdo jam o su juo Cile bus daug stipresne nei pirmam mace. Amerikos cempionai manau savo darbeli atlikt ir pasinaudos vokieciu silpnesne rinktine nes jei Australai sugebejo nubaust juos kelis kart tai ir Ciles puolimas turetu cia sujudet ir imust kelis ivarcius ir laimet 1-2/ 1-3. Sekmes
- Balsų: 12
Komentarai (0)