Zluges rusas jau visiskai. Nei padavimas eina, nei kazka gero ilgesniuose taskuose nuveikia. Nors niekada ir nebuvo patikimas zaidejas. Uzvakar 13 BP suteike Sugitai ir 7 kartus buvo nubreikintas, issikapste per TB. Su tokiu returnu Karlo breikint sansu nera, nebent pats Karlas susers kokias 3 DF per geima, bet pas seni to nebuna. Velgi blogiausiu atveju Karlas nusitemps rusa i TB, kur loterijai didesnius sansus galima duot big serveriui.
- Balsų: 4
Komentarai (0)