Sveiki visi, na ką didžiausias renginys šiais metais jau už poros mėnėsių, čia keliausiu su airiu, kadangi už Floydą value nematau, visgi tai individualus sportas, ir sensacijai šansų daug daugiau. Floydas jau nebetas Floydas, visgi 40 metų, ir galimybes jo senka, prieš amžių nepakovosi ypač, kai žmogus jau buvo pasitraukes iš bokso ringo ir sugrįžti vėl į ritmą bus sunku, o jo priešininkas visiškai savo pike esanti McGregor, kuris demonstruoja fenomenalius rezultatas, nors ir ne jo daržas bokso ringas, bet nurašyti airio neskubėčiau. Floydas jau silpnai atrodė per Wrestlemania 24, kur tik po nešvarių žaidimų, ir išsitraukęs kastetą sugebėjo įveikti Big Show. Dar vienas dalykas, tai jog čia turbūt bus viena didžiausiu kovų vertinant finansine prasme ir gali būti daug užkulsinių žaidimų, Floydas jau eina į užmarštį, o Conoras dabar viena didžiausių žvaigždžių ir finansine prasme sukurti super herojų būtų naudinga.
- Balsų: 45
Kas galejo pagalvot, kad Conor gali geriau dirbt su Jab? Net ir paskutiniais round sugebejo paleist kelis. Labai laimingas Conor pasirodymu, gaila jog neisnaudojo energijos efektyviau, primena kiek abi Diaz kovas. Puiki kova, geresne nei su Manny, kova rimtesne.Teisejavimas tragiskas, visom prasmem, laikas i pensija
1. pinigai
2.pinigai
3.pinigai
4. 50-0
5.ufc atstovi 12 roundu kaip vzras pries boksininka goat
6.ufc reitingai up
7.conoras baigia karjera
8.floydas baigia kaip rekordininkas ir goat
9.dana white promotina ufc kovotojus kaip antzmogius
10.koks nors miocic iskviecia joshua
11.pinigai....