Na , miami flamingos isvis labai silpna komanda , kuri su noname komandom , kurioje isvis zaidejai niekam nera zinomi , kovoja kaip lygus su lygus. Ghost situacija biski geresne , sugebejo nukabinti mapa is visai neblogos komandos renegades , taip pat su kur kas geresnem komandom kovoja kaip lygus su lygiais. Cia ghost vien individualiu skilu atrodo kur kas geriau ir manau tai bus ju pergales raktas i pergale.
- Balsų: 0
Komentarai (0)