Na empire panasu formoje. Iveike mousus 2-0 , iveike epg 2-0 , taip pat su VP kovoja kaip lygus su lygiais bei sugeba laimeti arba isplesti lygiausias. Varzovai sakyciau sy karta gan silpni , turnyras toks puse velnio ir manyciau jame stengtis apsimoka. Nepatinka , kad kartais jie nestabilus buna , bet dauguma savo laimetus zaidimus pralaimi pries kur kas stipresnes komandas. Manau labai realu , kad laimes 2-0.
- Balsų: 0
Komentarai (0)