Čia statymas su ta viltim,kad pirmam kėliny kažkuri komanda išsiverž į priekį,aišku idealiausia,kad tai būtų švedai.Kadangi čia finalas,tai kažką galvot ir konstruot prasileidus šaibą nebus kada,teks varyt vabank.Kanada ir taip prie bet kokio rezo nelinkę miegot prie savo vartų(retenybė kad jie neatliktų virš 30 smūgių),svarbu švedai nebūtų valerjono po bokalą išlenkę.Būtų čia kanadiečių varžovai miegantys suomiai ar tie patys rusai,tikrai nekiščiau letenų,bet su švedais tikrai manau verta surizikuot.Manau čia matysim nhl all star lygio hokėjų,paremta greitom atakom,ir smūgių kruša,kur žaidžia Kanada ten liūdna nebūna😁
Gero ir pelningo finalo😡
- Balsų: 2
Komentarai (0)