Na suomiu triumfas baigesi ties amerikieciu, rusai turejo vakar puikia proga zaisti del aukso, bet deja kovos del bronzos, komanda atrodo gana gerai siame cempionate taigi bronza turetu imti drasiai manau, imu toki pranasuma, nes jei komanda pirmaus nors vienu ivarciu rungtyniu gale tikai manau issaus ir dar viena, suomiu zaidimas blankus si cempionata, rinktine tikrai nenusipelne bronzos, zinoma visko gali buti, bet pagal pajeguma manau cia tik Rusai.
- Balsų: 8
Komentarai (0)