Rusai visa cempionata atrode galingai, pralaimeta tik amerikieciams, bet ir tai klausimas ar rusai nenuleido rungtyniu tam kad iseiti ant ceku, komanda yra patogi jiems, pergale turetu eiti su vejeliu, zinoma cekai gali pasispardyt, bet rusai nusluos manau varzovus savo puolimu, nors kontorose kazkodel kofai krenta uz cekus, visgi manau turetu viskas pasibaigti per pagrindini laika.
- Balsų: 9
Komentarai (2)