Vokietijos krepšinio lygos ketvirtfinalio antrosios rungtynės, kuriose susitinka Bonn Telekom Baskets ir Bambergo Brose Baskets. Čia einu su Bambergo minusine fora. Pirmose varžybose Bonn stipriai overperformino ir kažkokiu būdu sugebėjo iškovoti pergalę. Tritaškiai mesti 50% taiklumu, pataikyta daug sunkių metimų. Tuo tarpu Bamberg tikrai nesužaidė puikių rungtynių, pramesta dešimt baudų, tas pats tritaškių pataikymas buvo ne pats geriausias. Nors visų rungtynių metu atrodė, kad tuoj Bamberg perlauš rungtynes, bet to padaryti nepavyko, kas šitam statymui tik prideda vertės. Bamberg neturi kur trauktis, reikia laimėti. Ši ekipa turi tik vieną tikslą, kitais metais ir vėl žaisti Eurolygoje, todėl dabar reikės pilnos koncentracijos, manau, kad ir gynybos lygis bus pakeltas, daugiau intensyvumo, spaudimo per visą aikštę, mažiau begalviško lėkimo, kas yra pliusas Bonn komandai ir pamatysime pergalę dviženklia persvara.
- Balsų: 7
Komentarai (0)