Istorija nepalanki , komandos gan panasioje vietoje pasaulyje. TNC puseje didesne patirtis , zaide majore , nugalejo OG bei kaip lygus su lygiais kovojo su kitomis topinemis komandomis , kai cluch gamers tuo tarpu dauguma zaidzia namie pries kur kas silpnesnes komandas. Turnyras pakankamai rimtas , kad butu galima zaisti rimtai , pralaimejus komanda iskris is atrankos bei praras sansa laimeti vieta turnyre. Bet kokiu atveju TNC atrodo rimciau , kai reikia jie moka zaisti , tad manau visai realu , kad laimes butent jie. Epicenter
- Balsų: 0
Komentarai (0)