Tikiuosi complexity paims bent viena map ir tai tikiuosi , kad bus pirmas. NP zaidzia gan ilga bei leta zaidima , kills dauguma buna daug kai uzsitesia zaidimas iki 40min+ daugiau , iki to laiko arba np laimi gan lengvai be daug kills ar zaidimas buna apyligus. Bendrai paemus abi komandos jau buvo susitikusios nemazai kartu ir beveik visados tokia fora ejo. Complexity atrodo pasikauste , manau turi nebloga proga kipti i atlapus.
- Balsų: 0
Komentarai (0)