Daznaibsios rinktines visu amziu grupese susikerta. Ir skirtumas matosi ir pliusai ir minusai islieka tie patys. Na kaip sakant skiriasi mokyklos. Danai istvermingesni, todel pabaigoje tai tures itakos siam statymui. Latvija dazniausiai pradeda nuo gynybos, jiems issaugoti rezultata, kad ir 0-0 yra svarbu ir teigiamas pasiekimas, todel daugiau viskas paremta baudos minutemis kontroatakomis ar oponentu silpnumu. Danu talentai labiau kaip ir danijos lyga paremta puolimu, manau kad siandien nebus isimtis , kadangi neturetu nei vieni nei kiti kitu triuskinti, tai latviai nelabai kur gali pabegti su shotais, kaip minejau ju taktika islaikyti persvara cia turi pasitarnauti.
- Balsų: 2
Komentarai (1)