Minusas , kad vega db laimejo pirma zaidima pries navi ir galbut laimes antra , o po dvieju pergaliu is eiles dauguma ateina pralaimejimas , bet... Kiek maciau abieju komandu zaidima , tai vega uz empire atrodo kur kas geriau , empire vakar sugebejo pralaimeti zaidima turedami apie 20k gold network pranasuma , kas yra begalo daug zaidimo pradzioje...ju sprendimai buvo nesuprantami , visiskai nieko negalejo padaryti net turedami toky pranasuma..vega katik sugebejo atzaisti zaidima pralaiminedami , komandiskai atrode neblogai , sprendimai buvo taip pat pasirinkti tinkami... Aplamai empire po kinijos turnyro , atrodo kad suluzo , nors ir kinijos turnyre jie turedami gan nemazus pranasumus sugebedavo pralaimeti zaidimus...Vega visados buvo solidi komanda , dabar turnyras ne koks parodomasis , o su gan rimtu prizniu fondu , pagal zaidziama zaidima Vega atrodo kur kas solidziau negu empire komanda.
- Balsų: 0
Komentarai (0)