Nepamenu kada esu atlikes toki statyma aplamai, tokius vadinu saves zudymu, bet cia kitokio varianto nematau. -5 namu fora. nematau visiskai vertes cia bandyti banvita, net ir vakar prie 3,40 kofo. Jei ieskot pliusu pas turkus, tai vienintelis faktorius kuris gali pakisti koja ispanams yra namu pranasumas. Gal cia is mano puses ir emocijos daug zaidzia, bet banvitas yra overated komanda (daug deginus man pinigu) ir man iki dabar nesuprantama kaip jie iki cia praslydo (ludwigsburgas turejo cia buti). Cempionatus laimi gynyba ir man nuojauta sako kad cia daug maz viskas aisku gali buti po HT. statymas labiau pries banvita, negu uz namus.
- Balsų: 7
Komentarai (2)