Sveiki,
bandau Danu pergale imt pries Koatija 😁,paaiskinsiu kodel! 😁
1.Kroatai jau nebetokie kaip buvo anksciau,nebetaip istroske pergaliu ir sudetis pasikeitus .
2.Danu patiko gynyba ir pereina i greita puolima staigiai.
3.Atsitraukusiu neturi Kroatai,aiksu yra Balicius ,bet jis daug nemeta ir linija Voiri .
itemtos varzybos bus ,as dar apsidrausiu ir pasiimsiu lygias. 😁
sekmes
- Balsų: 0
Komentarai (1)