Na mano nuomone Basilašvilis apskritai nera kažkuo silpnesnis už japona.Šiais metais gruzinas buvo tik karta žaides ant clay dangos ir po atkaklios kovos pralaimejo Bautista-Agutui,manau šios dienos varžovas kur kas palankesnis pergalei pasiekti.
- Balsų: 2
Komentarai (0)