Pasirinkimas toks iš Anglų Championship`o. Newcastle kitą sezoną matysime EPL (99%). Komanda kiek atsipalaidavo ir nelaimi jau 3 mačus iš eilės,tačiau dabar namie ir prieš tokį varžovą,laimėti reikia. Čia padėti tašką dėl kito sezono turėtų būti pagrindinė motyvacija,tuo labiau,kad žaidi savame stadione. Kodėl nesirenku pergalės ? Nes Newcastle gynyba "grybauja" paskutiniu metu,todėl toks variantas man atrodo saugesnis ir dar koef. randu šiokio tokio value. Preston klubas žaidžia dėl nieko ir čia atvyksta net be 3 pagrindinės sudėties GYNĖJŲ. Tokiame lygyje,tai reiškia labai daug,nes atsarginiai net ir Championship`o kovų nelabai traukia. Manau Newcastle čia mus abiejuose kėliniuose ir laimės mačą 3-1.
- Balsų: 2
Komentarai (0)