Nemegstu situ pasirinkimu,bet nu cia tik tokia baigtis sviecias.
Arsenalas isvykose duobe,emocijos uz aiksteles ribu neigiamos,puolimas verkiantis. Atrodytu reiktu statyt pries juos taip ir daryciau,bet turim ta pacia situacija kitoje puseje. Sakyciau nors arsenalo ginyba ir stringa Middlesbourgh tiesiog ir tam per silpni. Sakyciau Arsenalas kontroliuos kazka gimdys,bet tuo ir baigsis.
Rezultato spejimas 0-0
- Balsų: 0
Komentarai (1)