Dvi ryskiai overines ir begancios komandos. Baskai namie gali mest iki 100, o tenerife duot kovos belekam. Abieju opcija tikrai nera gynyba. Baskai ruosiasi eurolygai, gal maziau ars gynyboje, bet nereiskia kad nenores laimet ir tikrai nezais antru penketu, kurio net neturi. Juolab ir situacija lentelei nelabai leidzia atsipalaiduot kai TOP6 komandas skiria 1 taskas. Tiesiog man linija 160 per maza.
- Balsų: 15
Komentarai (0)