Reiktu pradet nuo to jog topas duoda visu 0.10 daugiau nei bet kuriam kitam punkte, kas suteikia siek tiek value. Kalbant apie sias varzybas, tai kofai lyg ir sudelioti teisingai, duodama 50/50 tikimybe. As asmeniskai nesutinku kad reikia taip nuvertint Man Utd, visu pirma kas stebi sia komanda tikrai sutiksit jog ju demonstruojama forma yra gera visa sezona, tos vis pasikartojancios lygiosios yra daugiau maziau psichologines problemos, kur namie pries savu sirgaliu niekaip neina pramust gyvenimo varzybu zaidzianciu varzovu o ypac vartininku. Na zodziu tokios smulkmes susideda ir gaunam toki nusistovejima kurio zaidejai niekaip negali ismest is galvu pries varzybas, o kas siek tiek domisi sporto psichologija zino kad tos mintys statistiskai visad duoda neigiama rezultata. Taciau tai galima labiau priskirt EPL'ui kur tos problemos ir vyksta. Europos taurej zaidimas yra toks koks ir turetu but. Per paskutinias 6 varzybas iskovotos 5 pergales, vienos lygiosios patirtos giliame Rostove zaidziant ant uzsalusios dirvos. Butent tame mace praleistas vos vienintelis ivartis per sias 6 varzybas. Kalbant apie puolima United, taip jis nera world classo, jame nera greicio, todel tai nera rezultatyviausia taures komanda. Taciau Ibros patirtis ir individualus meistriskumas duoda ta teigiama rezultata, tuo tarpu komandos gynyba kaip ir prie visu Mourinho komandu yra spaudziama iki maximumo. Sioms varzyboms tiktu pasakymas puolimas pries gynyba, ir dazniausiai butent gynyba yra laimimos varzybos.
Fergusonas tiesiai sviesiai pasake - komandai reikia susikoncentruot ties Europos lyga ir butinai ja laimet. Toks futbole patyres zmogus mato jog EPL jokiu sansu pasiekt ta top 4, ypac siame sezone kai del jo kovoja 6 komandos ir is ju vienintelis United zaidzia 2 frontais. Mourinho taip pat atbulais dantim nekarta prasitare jog atiduos viska i Europos lyga. Kas man duoda dar viena pliusa renkantis svecius.
Anderlecht - gerai puolanti komanda, ismete viena favoritu Zenita, o i ketvirtfinali papuole irodydami pransuma pries APOEL 1-0, 1-0. Teko paskutinias siu komandu varzybas ziuret kol tikrinau live betus, ir nezinau nepaliko kazkokio didelio ispudzio, neuzkliuvo uz akies kazkuris zaidejas. Taip Belgijoj 1 vieta is 6 komandu, namie praleidzia mazai. Savaitgali namie zaide su Gentu, baigesi 0-0 ir is tu varzybu didelio ispudzio susidaryt neina nes aiskiai ruosesi macui pries United.
All in all, keli menesiai atgal turejom panasia pora MU - St. Etienne, kurioje matem MU dominavima, varzovu geras puolimas buvo visiskai uzdarytas ir nei kart nepramusta MU gynyba. Zinant kad velniai patys kalasi sau ateiti ir visos mintys butent i si fronta. Labiau prisibijociau imt United -1.5 fora zaidziant Old Trafforde nei isvykoje gaut paprasta pergale uz ta pati koef. Deliojausi daug pliusu ir minusu ir manyciau svarbiausias yra tai jog Anderlechtui sios varzybos tikrai nera tiek svarbios kiek Unitedui, kadangi namam uztenka laimet savo lyga kurioje jie lyderiai ir tai jiem garantuotu CL, antra vieta duoda quala. Gentas esantis 3 vietoj atsilieka 6 taskais, o zinant Belgu lyga nieks ten per daug nesikeis iki sezono galo. Tuo tarpu MU logiskai mastant didziausi sansai yra laimet sia taure nei kad dasikast iki 4 vietos EPL kur gautu quala i UEFA CL.
Traumos: United, Rooney Jones, Smalling tikrai nezais, Young lyg bus pasiruosias, Valencia taip pat ir De Gea turbut uzleis vieta Romero kuris stovi ne ka prasciau vartuose. Puolimo grandis United ko gero bus su Ibra vieninteliu nominaliu puoleju, uz jo Pogba, Rashfordas ir Mhikitaryanas turetu pridaryt daug bedu namu vartam.
Anderlecht - neaisku del vieno labai svarbaus zmogaus, Teodorczyk puolejo su 28 golais ir 4 asistais siame sezone, turi peties trauma ir didele tikimybe kad juo nerizikuos zinant kad svarbiau yra laimet belgu lyga, toliau tik viena trauma midfielderis Najar tikrai nezais.
Kol parasiau nukrito ir iki 1.87, pats spejau pasidet su 1.95.
- Balsų: 7
Komentarai (0)