Kita UEFA flayfofų pora, Dortmund - Monaco. Nematau Monaco kitame etape, tiesiog Borussia žiūrint į Čempionų Lygą solidesnė ir daug daugiau patirties turint komanda, kuri žino ką reiškia žaisti UEFA atkrintamosiose ir ne kartą čia yra buvę, o Monaco šiais faktoriais pasigirti negali. Abi komandos šiuo metu demonstruoja gan neblogą žaidimą, tačiau Bundesligos ir Ligue 1 lygiai kardinaliai skiriasi, tad pranašumas vėl Borusijos pusėje. Didžiausia Monaco bėda, visiškai kiaura ginybą, tą puikiai matėme rungtynėsė prieš Miestiečius, o Borussia būtent yra ta komanda, kuri itin gerai puola ir daug muša, tad čia manau jog Borussia gavo lengviausia įmanomą varžovą ir gan lengvai pateks į kitą etapą.
- Balsų: 5
Komentarai (0)