Cia panasi situacija kaip, kad siandien buvo su Fullham tik si karta ir sveciam zutbut reikia tasku. Namu forma pastaruoju metu gerokai kritusi per paskutinius 5 turus negaliu net sakyt jog iskovota surinkta vos 4 taskai... Tad nenuostabu jog siuo metu komanda is nukrito i 2-3 vieta, priminsiu jog trecia vieta dar negarantuoja kelialapio i auksciausia lyga tad motyvacijos tikrai netruks juolab kai bus zaidziama pries prasciausia lygos komanda Karlsruhe. Sveciai is savo turimu 22 tasku net 14 surinko namuose, tad kaip galima suprasti isvykose komanda rungtyniausia labai silpnai ir siame sezone per 13 turu imuse tik 7 ivarcius ir laimejo vos karta... Namams motyvacijos turetu prideti ir tai jog sekanciame ture susitiks Hannover su Braunschweig tad kazkurie praras tasku ir pergales atveju Stuttgart galetu pakilti vel i pirmaja vieta.
- Balsų: 1
Komentarai (0)