Brooklinas paskutiniu metu atrodo gana neblogai, bet turbut tik del tos priezasties, kad kiti buna be didesnes motycacijos. Sveciai sianakt tikrai nores pasiimt dar viena pergale pries tokia komanda kaip brooklinas. Cia vel panasus vaizdelis kaip su cavaliers, spurs ir t.t. Nevarbu kas ka ir kiek cia gali pataupyt, fakto nekeicia, kad buliai daug geresni ir turetu pasiimt pergale.
- Balsų: 2
Komentarai (0)