Komandos susitiko prieš 3 dienas ir sužaidė 1:1. Dabar sutuacija kiek kita, nes Napoli pradės varžybas jau turėdama 2 taškų deficitą. Varžybų eiga turėtų būti tokia: Juvė ginasi, ką jie puikiai moka, ir laukia progų kontratakai. Napoli kantriai puola ir bando įmušti. Žiūrėjau tas varžybas, tai labai gražiai ir tiksliai žaidžia Napoli, kantriai pasuojasi ir įmeta gražius perdavimus į baudos aikštelę. Pralaimėti jie šiandien neturėtų, nes ir Juventus nebėgs galvas pametę, o neimu pergalės, nes galimas ir lygiųjų variantas vėl, todėl pranašumas 0.0 čia labai saugus variantas.
- Balsų: 2
Komentarai (0)