Vokiete prastai uzbaige sezono gala,sunkiai startavo 2017 ir niekaip neprasilauzia psichologiskai,kas jai butent yra labai svarbu.Zaidimas nera tragedija,kaip rodo rezultatai,bet pergales neiskovotos ir atsispirimo tasko nepagaunanti niekaip nepanaudoja savo potencialo. Sis ateinantis laikotarpis yra ganetinai svarbus,ir pakankamai tinkamas atsispirimui is dugno.Tikiu jos potencilu,ir sis turnyras gana tinkamas issauti,viena kita pergale pakeistu sia zaideja is esmes,to ir tikiuosi.Siandien nusiimti Tsurenko pilnai pajegi pati, sekantis turas su palankiomis salygomis irgi itin dekingas nuo kurio ir turetu buti atspirties taskas.
- Balsų: 9
Komentarai (3)