Siandien antros rungtynes tarp Vycio ir Telsiu.Kas domites zinote ,kad Vytis isvykoje nugalejo namu komanda.Siandiena tikiuosi revanso,o blogiausiu atveju jei ir nelaimes Telsiai tai manau neturetu pralaimeti daugiau nei 8 tasku skirtumu.NKL nelabai ka lemia namu sienos,autsaideris gali nuvaziuoti i svecius pas favorita ir laimeti,taip kad laukiu itemptu rungtyniu ir sekmes.Telsiu komandoje turiu draugu kurie zaidzia,kiek kalbejau jie vaziuoja ten pergales ir yra rimtai nusiteike,daug kas is pazystamu eina su Telsiu pergale (kof 4.00)
- Balsų: 2
Komentarai (0)