"Carolina" savo konferencijoje sužaidus mažiausiai varžybų ir jei tą skirtumą nuo kitų pakeistume pergalėmis, komanda realiai kovotų dėl patekimo į play-off. Tuo tarpu Toronto ekipa žengia 9-toje vietoje ir tašku atsilieka nuo play-off vietos. Realiai čia imu namų komanda, kadangi pagal sudėtį man jie žymiai geresni, prieš dieną nugalėta galinga NY Rangers ekipa, motyvacijos komandai netrūksta, kadangi žaidėjai nori iškovoti vietą play-off, tačiau dabar tas momentas, kai kiekvienos varžybos yra aukso vertės ir reikia kovoti dėl maksimalaus taškų kraičio. Ir šiandien iškovota pergalė, leistų priartėti prie tos išsvajotos vietos plius sumažėtų atsilikimas nuo pagrindinių konkurentų. Traumų didelių abi ekipos neturi. Dar viena priežastis kodėl imu namus, kadangi "Toronto" labai silpnai atrodo svečių arenose, per paskutinius 10 susitikimų išvykose laimėti vos keli.
- Balsų: 0
Komentarai (0)