Su dodigu visada reikia imti ten kur uzskaito pergales po retirinimo. visu pirma reikia suvokti jog kroatas nera vienetu zaidejas, visa jo karjera siuo metu paremta i dvejetus ir ten jis yra tikrai puikus, bet vienetuose jo kazkokie sprogimai yra praeitis jau, taip jis zaidzia kvalifikacijas, apsitirna kortuose ir tiek, tai kad pateko i australian open main draw per kvala tai labiau sekme su varzovais nei dodigo sugebejimai, o siandien ir varzovas kuris dar potencialo neparodes, lajoviciui reikia tasku, reikia gero zaidimo ir neabejoju kad jo tikslas cia patekti i pagrinda, kitam etape kamke/beckeris nugalimi varzovai
- Balsų: 6
Komentarai (7)