Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti
2017/02/27 01:01 VEF (-2) @-119 10/10
 

Latviai man ir taip smagesne ir stabilesne komandele, kuri vis dar rimtai pretenduoja i VTB lygos atkrintamasias ,o siandieninis varzovas laikosi tik ant keliu juoduku ir maza to komanda paliko pagrindinis priekines linijos zaidejas D.Gagicius ir baudos aiksteleje turetu buti dideliu problemu belarusu ekipai. Latviams pergale labai reikalinga ir jei tinkamai tvarkysis pries Minsko amerikiecius,tai turi puikia proga ja pasiekti.

  • Balsų: 21
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

CIA

Padėkų: 445

Sekėjų: 195

  • Unitai 389.44
  • ROI 6.59%
  • W% 51.10%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 755
  • Unitų atspėta: 6501.44
  • W-L-T : 373-357-25
  • Vid. unitų skaičius: 8.10
  • Unitų spėta: 6112.00
  • Vid. koeficientas: 133.6
 

Unitų pokytis

4003943883823763702025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (10)

  • Tai va masinis yra masinis kur retom isimtim buna lengvas macas. kad ir kaip bepasibaigtu sis macas investuot pries mase ant 5.5 kofo buvo Value
  • Malcov Tas jausmas kai turi -2, o jau krito iki -8.5 😁)
    Ir koks tas jausmas buvo ?
  • Nu po dvieju , jau vienas taskas minsko , tai matyt didesnes foros sunkiai eis jau.
  • Masiniai statymai dazniausiai nieko gero nezada didziosiose lygose, kaip Eurolyga, kai linijos buna sudarytos teisingai,atsizvelgiant i visas traumas,naujus zaidejus ir pan, bet zmones vistiek sudauzo kofus. Tada tam tikrais atvejais yra vertes imti priesingai. O mazesnese ir ne tokiose populiariose lygose, del tam tikros informacijos i kuria neatsizvelgta pradinese linijose,tai tinkamu laiku pasieemus beta ,jie eina gana geru procentu, nepaisant to,kad tai masofke.
  • Na matysim pats supranti kad as cia durnai atrodau ir tikrai cia yra geras statymas uz vef bet keleta unitu investavau iz minska tad kas sudeja normaliai uz vefa palinkesiu sekmes ir pergales man nei pergales nei pralaimejimo atveju galvos neskaudes 😁
  • Varzyboms neregistruotas ir vienas is amerikieciu antras komandoje pagal rezultatyvuma J.Gray. Sitos info pries tai nebuvau rades, bet dabar aisku kodel tokia masofke uz svecius.
  • As neturiu -2 bet turiu minska su 5.5 kofu ziuresim ar eilini karta masinis statymas nueis ar nenueis suniui ant uodegos
  • Tikiuosi visi kurie turi -2 pasieme esat dabar ML minsko už 4.8, nes nepamirškit kokia čia lyga 😁
  • Ryte dar už VEF buvo 1,70 dabar 1,34. Galvojau palauksiu ir pažiūrėsiu kiek Tonybet duos forų latviams nes jie mėgsta tokius bajerius. O dabar prašvilpiau gerą statymą, kas spėjo tam sėkmės.
  • Tas jausmas kai turi -2, o jau krito iki -8.5 😁)