Nors Brose ir be Strielniko, bet Mo gali kompensuoti jo netekti, tiek Zisis taip pat. Komanda turi panasaus pajegumo zaideju, kuriems suteikus daugiau laiko gali kompensuoti kito netektis. Brose gerai meta tritaskius, Zalgiris kaip nekeista si sezona irgi tai daro neblogai. Abi komandos praleidzio po 80 tasku, labai galimas variantas kad varzybos vyks taskas i taska, ir gale naudos baudu taktikta, tad overis labai einamas! 😁
- Balsų: 1
Komentarai (0)