Mano atzvilgiu tai yra dienos statymas kadangi Milano zaidzia pergalinga krepsini, ko nepasakysi apie katastrofiska sezona apturincius Barcelona. Catalonu treneris flirtuoja su atleidimu kadangi jis nesugeba priversti komandos zaisti taip kad kaip dare Lokomotiv klubas su juo uz vairo praeita sezona. Milano turi galinga puolima, bet silpna ginyba, taciau paskutiniu metu matau sioki toki pagerejima ginyboje kas puolimu varomai komandai visada bus didelis pliusas. Visdelto siandien nesitikiu underiniu varzybu, manau namai laimes sitas varzybas savo stiliumi.
- Balsų: 40
Komentarai (1)