Kai losia Oldenburg apie underi sunku galvoti,nors aisku ir pas juo visko buna,kaip pvz bendrai viena kelini kaip nba gali apie 50 sukratyt,tai kita jau vos 30 perlipt iseina,bet cia svarbus macas jiems,net ir per daug negalvodami apie ginyba turetu nesunkiai isnest situos saratovinus,keista kad pralose pirma maca,bet viso labo tik 3 taskais,namie jau losia visai kitu nusiteikimu jie ir ju overis gal visai nieko,nes saratovas ir ginyba nieko bendro,bet labai jau slidoka kai siekia 90,manau bus atviras krepsinis su kruva tasku,labiausiai neramina kad saratovas bus pasimete ir ju tasku gali pritrukti,na bet minusine kiek didoka kad ir kaip gerai atrodytu,tad liekam prie bendro over,uz kuri ir koef sukilt spejo.
- Balsų: 0
Komentarai (0)