VTB lyga ir siandien cia susitinka lenteles virsaus komandos. Realiai nugaletoja nuspet nera lengva , bet mano nuomone Khimky siandien ras daugiau rezervo , kas ir paties kelia i pergale. Unics zais namie, bet tai vienintelis rimtesnis pranasumas kuri jie turi. Khimkai paskutini menesi zaidzia gera krepsini , aisku varzovai ne eurolyos lygio , bet komanda nesvarbu kur zaidzia meta tikrai daug tasku , kas ir garantuoja pergales.
Unicsas laikosi ant Langford , Khimky turi Shveda , o rezervas paskutiniu metu kurkas geriau juda pas svecius. Rowland , Hummel , Brown , Todorovic siuo metu ieja i gera forma , ko nepasakyciau apie Unics.
Aisku rungtynes bus atkaklios , bet Khimkai mano manymu cia turetu istempti , kad ir sunkia , bet pergale bent 4 taskais. Sekmes.
- Balsų: 4
Komentarai (0)